Produkty

Windmaster - majster svojho oboru

Ventilačná turbína Windmaster, vlajková loď spoločnosti Edmonds, bola vyvinutá na základe dlhoročných skúseností a spája všetky plusy nazbierané za roky vývoja a výroby turbín. Základom je špeciálny patentovaný dvojitý nosný systém, využivajúci dve presné oceľové ložiská, ktoré zabezpečujú hladkú a kľudnú činnosť turbíny.

Prednosti systému

  • Vymeniteľnosť ložiska - Windmaster je prvá ventilačná turbína na svete, pri ktorej môžu byť ložiská ľahko vymenené majiteľom domu.
  • Kopula je vystužená proti krupobitiu – Životnosť ventilačnej turbíny môže byť obmedzená, pokiaľ je dynamické vyváženie turbíny porušené následkom krupobitia. Windmaster má špeciálne vystuženú kopulu navrhnutú tak, aby poskytovala zvláštnu odolnosť proti krupobitiu.
  • Široká farebná škála – Windmaster je k dispozícii v základnom prevedení – hliníkovom a v ďalších 9 odtieňoch (viď. tabuľka odtieňov). Pokiaľ budete mať záujem o špeciálny odtieň, radi ho pre Vás zaistíme.
  • Vysoká odolnosť proti vetru a dažďu – Turbína Windmaster je testovaná na odolnosť vetra 216 km/hod.
  • Hodí sa pre všetky druhy striech – Vďaka univerzálnej rozteči základne a nadstaviteľnému kĺbu 0 – 45 stupňov je možné turbínu Windmaster jednoducho nainštalovať na všetky tvary striech s rôznymi typmi strešnej krytiny.

Tabuľka odtieňov


Kontaktujte nás

Cesta poľnohospodárov 789/8
971 01 Prievidza, Slovakia

Tel.:   +421 465 421 306
Mob.:   +421 905 33 88 60

Email:  konzoly@otrade.sk

Na stiahnutie

Stiahnite si multimediálnu prezentáciu Edmonds vo formáte Powerpoint.
Ventilačné turbiny (formát PDF)